Serdecznie witamy

Mam przyjemność zaproponować Państwu leczenie na najwyższym  poziomie.

Jesteśmy doświadczonym zespołem lekarzy i asystentek. Naszą dewizą jest nieustanne doskonalenie własnej wiedzy i umiejętności. |Stale podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, sympozjach i konferencjach naukowych w kraju i za granicą. Posiadamy międzynarodowe dyplomy i certyfikaty. Jesteśmy członkami krajowych i międzynarodowych towarzystw stomatologicznych.

Prowadzimy leczenie w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki, periodontologii, ortodoncji, chirurgii stomatologicznej i przedprotetycznej, periochirurgii, implantologii i stomatologii estetycznej. Duży nacisk kładziemy na profilaktykę, ponieważ zapobieganie próchnicy jest najskuteczniejszym sposobem na zdrowe i piękne zęby.

Oferujemy Państwu zawsze sprawdzone i jednocześnie bezbolesne metody leczenia.

Naszą wizytówką jest piękny uśmiech każdego z naszych pacjentów.

Podczas wstępnej konsultacji, lekarz planuje kompleksowo całe leczenie. Przedstawia i szczegółowo omawia wszystkie możliwe wersje leczenia pod kątem ich zalet, wad, oraz kosztów każdego z rozwiązań tak, aby pacjent świadomie mógł wybrać najbardziej odpowiadający mu wariant.

Nasza praktyka spełnia wszystkie standardy wymagane przez UE. W codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesny i profesjonalny sprzęt. Własna pracownia rentgenowska pozwala nam na szybką i dokładną diagnozę oraz zaplanowanie odpowiedniego leczenia. Nasz sprzęt gwarantuje Państwu bezpieczeństwo i bezbolesność leczenia.

Nasi lekarze oraz cały personel medyczny dołoży wszelkich starań, aby rozwiązać Państwa problem w sposób najbardziej korzystny, szybki i komfortowy.

Pacjentom przyjezdnym proponujemy noclegi w Hotelu System, który znajduje się w pobliżu naszego gabinetu.

Możecie Państwo polegać na naszym wieloletnim doświadczeniu.

Izabela Helak – Maciejasz i Piotr Maciejasz – właściciele M.DENT – Stomatologia

wraz z całym zespołem.